Satılan

Satılık - Daire 83 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney
270 000 €
3253 €/m²
Property 3804 photo 1
Property 3804 photo 2
Property 3804 photo 3
Property 3804 photo 4
Property 3804 photo 5
Property 3804 photo 6
Property 3804 photo 7
Property 3804 photo 8
Property 3804 photo 9
Property 3804 photo 10
Property 3804 photo 11
Property 3804 photo 12
Property 3804 photo 13
  • Nesne kodu 3804
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 83 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Güney (Attica)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 26 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 83 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, barbekü, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
320 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 65250
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
225 000 € 2812 €/m²
  • Nesne kodu 65274
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
335 000 € 4785 €/m²
  • Nesne kodu 65297
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
280 000 € 4179 €/m²
  • Nesne kodu 65299
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4402 €/m²
  • Nesne kodu 65303
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 4477 €/m²
  • Nesne kodu 65304
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 5744 €/m²
  • Nesne kodu 65317
  • Metrekare 47 m²
  • Rooms 2
Satılık
270 000 € 7941 €/m²
  • Nesne kodu 65319
  • Metrekare 34 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği