220 000 €
1048 €/m²
Property 37969 photo 1
Property 37969 photo 2
Property 37969 photo 3
Property 37969 photo 4
Property 37969 photo 5
Property 37969 photo 6
Property 37969 photo 7
Property 37969 photo 8
Property 37969 photo 9
Property 37969 photo 10

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 8300 m
  • Havaalanına uzaklık: 41 km

Açıklama

Girit’te satılık iş amaçlı 210 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

For sale commercial property 210 m2 in Crete. The building consists of two shops on the ground floor and one apartment on the 1st floor and on the 2nd floor.  Each apartment has 1 bedroom, bathroom, living room and kitchen. The building is located in a very good spot in a village centre with great tourist traffic.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
300 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 11538
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
280 000 € 777 €/m²
  • Nesne kodu 34823
  • Metrekare 360 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
220 000 € 1100 €/m²
  • Nesne kodu 35846
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
320 000 € 1777 €/m²
  • Nesne kodu 37415
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
220 000 € 1047 €/m²
  • Nesne kodu 37969
  • Metrekare 210 m²
  • Rooms 4
Satılık
265 000 € 1060 €/m²
  • Nesne kodu 40430
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 265 m
Satılık
250 000 € 1562 €/m²
  • Nesne kodu 40487
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 445 m
Satılık
300 000 € 937 €/m²
  • Nesne kodu 41730
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 3100 m

Bülten aboneliği