175 000 €
79 €/m²
Property 3765 photo 1
Property 3765 photo 2
Property 3765 photo 3
Property 3765 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Satılık Arsa 2200 metrekare Thasoz’ta. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 400 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
145 000 € 226 €/m²
  • Nesne kodu 58079
  • Metrekare 640 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
218 000 € 650 €/m²
  • Nesne kodu 58350
  • Metrekare 335 m²
  • Denize uzaklık 180 m
Satılık
200 000 € 542 €/m²
  • Nesne kodu 59542
  • Metrekare 369 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 487 €/m²
  • Nesne kodu 59543
  • Metrekare 410 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
200 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 60801
  • Metrekare 4010 m²
  • Denize uzaklık 480 m
Satılık
160 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 60802
  • Metrekare 554 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
160 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 60809
  • Metrekare 1327 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
170 000 € 212 €/m²
  • Nesne kodu 62847
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
150 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 62922
  • Metrekare 731 m²
  • Denize uzaklık 90 m
Satılık
150 000 € 342 €/m²
  • Nesne kodu 63564
  • Metrekare 438 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği