Satılık - Ticari mülk 320 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Palaio Faliro
2 660 000 €
8313 €/m²
Property 37580 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Denize mesafe: 20 m
  • Havaalanına uzaklık: 6 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 320 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 25030
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
2 520 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 37581
  • Metrekare 720 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
3 000 000 € 3768 €/m²
  • Nesne kodu 23044
  • Metrekare 796 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
3 200 000 € 6666 €/m²
  • Nesne kodu 26741
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
3 650 000 € 14313 €/m²
  • Nesne kodu 14626
  • Metrekare 255 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
2 660 000 € 8312 €/m²
  • Nesne kodu 37580
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği