İstek üzeri
Property 37372 photo 1
Property 37372 photo 2
Property 37372 photo 3
Property 37372 photo 4
Property 37372 photo 5
Property 37372 photo 6
Property 37372 photo 7
Property 37372 photo 8
Property 37372 photo 9
Property 37372 photo 10
Property 37372 photo 11
Property 37372 photo 12
Property 37372 photo 13
Property 37372 photo 14
Property 37372 photo 15
Property 37372 photo 16
Property 37372 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1990
  • Yenileme yılı: 2018
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 100 m

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Evia’da kiralık 185 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, klima, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
525 000 € 1346 €/m²
  • Nesne kodu 5160
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 6
Satılık
300 000 € 1052 €/m²
  • Nesne kodu 5169
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 7
Satılık
140 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 5178
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 5188
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 5189
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
245 000 € 2450 €/m²
  • Nesne kodu 5254
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
420 000 € 1909 €/m²
  • Nesne kodu 5609
  • Metrekare 220 m²
  • Rooms 5
Satılık
650 000 € 1413 €/m²
  • Nesne kodu 5614
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 13
Satılık
108 000 € 1350 €/m²
  • Nesne kodu 6027
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği