108 000 €
1350 €/m²
Property 6027 photo 1
Property 6027 photo 2
Property 6027 photo 3
Property 6027 photo 4
Property 6027 photo 5
Property 6027 photo 6
Property 6027 photo 7
Property 6027 photo 8
Property 6027 photo 9
Property 6027 photo 10

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 25000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 15 km
  • Havaalanına uzaklık: 64 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Evia’da satılık 80 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5150
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 4
Satılık
140 000 € 1400 €/m²
  • Nesne kodu 5178
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 5188
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 1500 €/m²
  • Nesne kodu 5189
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
108 000 € 1350 €/m²
  • Nesne kodu 6027
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1975 €/m²
  • Nesne kodu 10022
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 4
Satılık
110 000 € 916 €/m²
  • Nesne kodu 16357
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
160 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 21297
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
140 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 47205
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
160 000 € 1185 €/m²
  • Nesne kodu 56356
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği