650 000 €
1413 €/m²
Property 5614 photo 1
Property 5614 photo 2
Property 5614 photo 3
Property 5614 photo 4
Property 5614 photo 5
Property 5614 photo 6
Property 5614 photo 7
Property 5614 photo 8
Property 5614 photo 9
Property 5614 photo 10
Property 5614 photo 11
Property 5614 photo 12
Property 5614 photo 13
Property 5614 photo 14
Property 5614 photo 15
Property 5614 photo 16
Property 5614 photo 17
Property 5614 photo 18
Property 5614 photo 19
Property 5614 photo 20
Property 5614 photo 21
Property 5614 photo 22
Property 5614 photo 23
Property 5614 photo 24

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2004
  • Oda sayısı: 13
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 48 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Evia’da satılık 460 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 4 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat 6 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, otopark, bahçe, çim, barbekü, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
630 000 € 2100 €/m²
  • Nesne kodu 5146
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
525 000 € 1346 €/m²
  • Nesne kodu 5160
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 1413 €/m²
  • Nesne kodu 5614
  • Metrekare 460 m²
  • Rooms 13
Satılık
950 000 € 6551 €/m²
  • Nesne kodu 6549
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 1395 €/m²
  • Nesne kodu 10024
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 7
Satılık
600 000 € 3243 €/m²
  • Nesne kodu 48343
  • Metrekare 185 m²
  • Rooms 6
Satılık
760 000 € 1849 €/m²
  • Nesne kodu 57788
  • Metrekare 411 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği