Satılan

Satılık - Daire 110 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
220 000 €
2000 €/m²
Property 368 photo 1
Property 368 photo 2
Property 368 photo 3
Property 368 photo 4
Property 368 photo 5
Property 368 photo 6
Property 368 photo 7
Property 368 photo 8
Property 368 photo 9
  • Nesne kodu 368
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 110 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 1. kat
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2: салон с кухней, 2 спальни, туалет и туалет с ванной.
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 110 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
315 000 € 3150 €/m²
  • Nesne kodu 15142
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
270 000 € 3375 €/m²
  • Nesne kodu 20421
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 3118 €/m²
  • Nesne kodu 35167
  • Metrekare 93 m²
  • Rooms 3
Satılık
265 000 € 3785 €/m²
  • Nesne kodu 36492
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
315 000 € 2520 €/m²
  • Nesne kodu 36888
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
300 000 € 2912 €/m²
  • Nesne kodu 38027
  • Metrekare 103 m²
  • Rooms 5
Satılık
269 000 € 3202 €/m²
  • Nesne kodu 38054
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
305 000 € 2033 €/m²
  • Nesne kodu 38066
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 4
Satılık
320 000 € 1306 €/m²
  • Nesne kodu 38084
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 250 000 € 3424 €/m²
  • Nesne kodu 42136
  • Metrekare 73 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği