Satılan

Satılık - Daire 110 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
220 000 €
2000 €/m²
Property 368 photo 1
Property 368 photo 2
Property 368 photo 3
Property 368 photo 4
Property 368 photo 5
Property 368 photo 6
Property 368 photo 7
Property 368 photo 8
Property 368 photo 9
  • Nesne kodu 368
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 110 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Kat: 1. kat
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 2: салон с кухней, 2 спальни, туалет и туалет с ванной.
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Açıklama

Atina’da satılık 110 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 3411 €/m²
  • Nesne kodu 65145
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
260 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 65210
  • Metrekare 26 m²
  • Rooms 2
Satılık
263 000 € 5977 €/m²
  • Nesne kodu 65216
  • Metrekare 44 m²
  • Rooms 2
Satılık
275 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65239
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3265 €/m²
  • Nesne kodu 65250
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
320 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 65252
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 4
Satılık
280 000 € 4179 €/m²
  • Nesne kodu 65299
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
295 000 € 4402 €/m²
  • Nesne kodu 65303
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 4477 €/m²
  • Nesne kodu 65304
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 65306
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği