Satılık - Müstakil ev 400 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye Gouves Voros Belediyesi
399 000 €
998 €/m²
Property 36251 photo 1
Property 36251 photo 2
Property 36251 photo 3
Property 36251 photo 4
Property 36251 photo 5
Property 36251 photo 6
Property 36251 photo 7
Property 36251 photo 8
Property 36251 photo 9
Property 36251 photo 10
Property 36251 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 12 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Access
  • İç merdiven

Açıklama

Girit’te satılık 400 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, salon, bir mutfak, 2 banyo mevcuttur. Loft 2 yatak odası mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
480 000 € 3428 €/m²
  • Nesne kodu 56516
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 61234
  • Metrekare 357 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
370 000 € 2387 €/m²
  • Nesne kodu 61805
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 65129
  • Metrekare 60 m²
  • Rooms 2
Satılık
379 000 € 11484 €/m²
  • Nesne kodu 65541
  • Metrekare 33 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği