1 250 000 €
4167 €/m²
Property 33634 photo 1
Property 33634 photo 2
Property 33634 photo 3
Property 33634 photo 4
Property 33634 photo 5
Property 33634 photo 6
Property 33634 photo 7
Property 33634 photo 8
Property 33634 photo 9
Property 33634 photo 10
Property 33634 photo 11
Property 33634 photo 12
Property 33634 photo 13
Property 33634 photo 14
Property 33634 photo 15
Property 33634 photo 16
Property 33634 photo 17
Property 33634 photo 18
Property 33634 photo 19
Property 33634 photo 20
Property 33634 photo 21
Property 33634 photo 22
Property 33634 photo 23
Property 33634 photo 24
Property 33634 photo 25
Property 33634 photo 26
Property 33634 photo 27
Property 33634 photo 28
Property 33634 photo 29
Property 33634 photo 30
Property 33634 photo 31
Property 33634 photo 32
Property 33634 photo 33
Property 33634 photo 34
Property 33634 photo 35
Property 33634 photo 36

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2014
  • Oda sayısı: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 3500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Girit’te satılık 300 metrekare 3-katlı villa. zemin kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 2 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
1 800 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 49720
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 600 000 € 11428 €/m²
  • Nesne kodu 62213
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Nesne kodu 40537
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 1300 m

Bülten aboneliği