3 000 000 €
4137 €/m²
Property 33632 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Satılık Arsa 725 metrekare Atina’da. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 600 000 €
  • Nesne kodu 3310
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
3 500 000 € 3684 €/m²
  • Nesne kodu 14477
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
3 700 000 € 3882 €/m²
  • Nesne kodu 19113
  • Metrekare 953 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
3 500 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 21243
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
3 000 000 € 4137 €/m²
  • Nesne kodu 33632
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
3 700 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 39231
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 16700 m

Bülten aboneliği