3 600 000 €
400 €/m²
Property 3310 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Atina’da. Kent planına entegre edilme süreci devam ediyor. Daire ruhsatlı 400 metrekare.

9.000 metrekarelik  arsa Atina'nın güneyinde, Vari bölgesinde satılıktır. Bölge iki kısma ayrılmıştır, her biri 200 metrekarelik bir tesis inşa etme iznine sahiptir. metre ve 200 metrekare bodrum katı. Beş dakika uzaklıkta deniz var.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 600 000 €
  • Nesne kodu 3310
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
3 500 000 € 3684 €/m²
  • Nesne kodu 14477
  • Metrekare 950 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
3 700 000 € 3882 €/m²
  • Nesne kodu 19113
  • Metrekare 953 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
3 500 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 21243
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
3 000 000 € 4137 €/m²
  • Nesne kodu 33632
  • Metrekare 725 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
3 700 000 € 1070 €/m²
  • Nesne kodu 39231
  • Metrekare 3455 m²
  • Denize uzaklık 16700 m

Bülten aboneliği