1 000 000 € 950 000 €
2199 €/m²
Property 27059 photo 1
Property 27059 photo 2
Property 27059 photo 3
Property 27059 photo 4
Property 27059 photo 5
Property 27059 photo 6
Property 27059 photo 7
Property 27059 photo 8
Property 27059 photo 9
Property 27059 photo 10
Property 27059 photo 11
Property 27059 photo 12
Property 27059 photo 13
Property 27059 photo 14
Property 27059 photo 15
Property 27059 photo 16
Property 27059 photo 17
Property 27059 photo 18
Property 27059 photo 19
Property 27059 photo 20
Property 27059 photo 21
Property 27059 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2007
  • Yenileme yılı: 2017
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: mazot
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 900 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Girit’te satılık 432 metrekare 3-katlı villa. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 280 000 € 3798 €/m²
  • Nesne kodu 57386
  • Metrekare 337 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
1 220 000 € 2355 €/m²
  • Nesne kodu 52429
  • Metrekare 518 m²
  • Denize uzaklık 770 m
Satılık
1 280 000 € 3224 €/m²
  • Nesne kodu 40537
  • Metrekare 397 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
1 300 000 € 5909 €/m²
  • Nesne kodu 38467
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 4300 m

Bülten aboneliği