Satılık - Arsa 1232 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi Vourvourou
205 000 €
166 €/m²
Property 32434 photo 1
Property 32434 photo 2
Property 32434 photo 3
Property 32434 photo 4
Property 32434 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 300 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 102 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1232 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: imar izni, iyi, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 150 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
195 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 3150
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
180 000 € 3 €/m²
  • Nesne kodu 7616
  • Metrekare 59063 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
180 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 10769
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 11082
  • Metrekare 6534 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
200 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 11429
  • Metrekare 6533 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
190 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 13579
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
175 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 24943
  • Metrekare 1600 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
190 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 26845
  • Metrekare 7250 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
180 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 60043
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
170 000 € 283 €/m²
  • Nesne kodu 64860
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 220 m

Bülten aboneliği