Satılık - Arsa 13828 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
230 000 € 125 000 €
9 €/m²
Property 2712 photo 1
Property 2712 photo 2
Property 2712 photo 3
Property 2712 photo 4
Property 2712 photo 5
Property 2712 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: песчано-галичный пляж
  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 4,2 km
  • Havaalanına uzaklık: 88 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 13828 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
270 000 € 215 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 3455
  • Metrekare 4589 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
267 000 € 381 €/m²
  • Nesne kodu 4350
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
280 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 4447
  • Metrekare 3750 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
300 000 € 88 €/m²
  • Nesne kodu 5122
  • Metrekare 3391 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
315 000 € 250 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 10762
  • Metrekare 3100 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
330 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 11395
  • Metrekare 7125 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
280 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 18989
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
300 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 19485
  • Metrekare 8268 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 29416
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
250 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 33301
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3400 m

Bülten aboneliği