Satılık - Mezonet 250 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Voula Dili
1 650 000 €
6600 €/m²
Property 3143 photo 1
Property 3143 photo 2
Property 3143 photo 3
Property 3143 photo 4
Property 3143 photo 5
Property 3143 photo 6
Property 3143 photo 7
Property 3143 photo 8
Property 3143 photo 9
Property 3143 photo 10
Property 3143 photo 11
Property 3143 photo 12
Property 3143 photo 13
Property 3143 photo 14

Ayrıntılar

  • Karlılık: 3,73%
  • Oda sayısı: 6: 4 спальни, 3 ванные (2 из них с джакузи), гостиная, кухня, игровая комната
  • Diğer olanaklar: частный бассейн, сад с барбекю, 3 камина, гардеробная в одной из спальных, проводка для спутникового тв, сигнализация, кондиционеры во всех комнатах, индивидуальное отопление, хорошая тепло- и звукоизоляция, установка для подключения природного газа
  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 18 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Havuz
  • Asansör
  • Şömine

Açıklama

Atina’da satılık 250 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Nesne kodu 58380
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 58407
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 600 000 € 8333 €/m²
  • Nesne kodu 61407
  • Metrekare 192 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Nesne kodu 62732
  • Metrekare 208 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 800 000 € 8450 €/m²
  • Nesne kodu 63879
  • Metrekare 213 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 700 000 € 7834 €/m²
  • Nesne kodu 64181
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 300 000 € 11500 €/m²
  • Nesne kodu 64182
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 64232
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 350 000 € 7580 €/m²
  • Nesne kodu 64246
  • Metrekare 310 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği