Satılık - Mezonet 250 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Neo Psikiyatri
1 500 000 €
6000 €/m²
Property 3649 photo 1
Property 3649 photo 2
Property 3649 photo 3
Property 3649 photo 4
Property 3649 photo 5
Property 3649 photo 6
Property 3649 photo 7
Property 3649 photo 8
Property 3649 photo 9
Property 3649 photo 10
Property 3649 photo 11
Property 3649 photo 12
Property 3649 photo 13
Property 3649 photo 14
Property 3649 photo 15
Property 3649 photo 16
Property 3649 photo 17

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 250 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 2. kat 4 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, kiler bulunmaktadır.

Evin geniş bir verandası vardır, mal sahibi mobilyaların bir kısmını bırakabilir.

Evin bulunduğu Palio Psychico bölgesi prestijli bölgelerden biri olarak kabul edilir: bölge korunmaktadır, çünkü elçilikler burada bulunduğundan çok fazla yeşillik vardır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 400 000 € 3589 €/m²
  • Nesne kodu 57179
  • Metrekare 390 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 350 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 58407
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60411
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60412
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Nesne kodu 60413
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Nesne kodu 60414
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Nesne kodu 62732
  • Metrekare 208 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 400 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 64958
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği