2 350 000 €
7581 €/m²
Property 64246 photo 1
Property 64246 photo 2
Property 64246 photo 3
Property 64246 photo 4
Property 64246 photo 5
Property 64246 photo 6
Property 64246 photo 7
Property 64246 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 7
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Atina’da satılık 310 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı bir yatak odası, salon, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 3 duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, yüzme havuzu, bahçe, çim, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------

310 m² Dubleks – Ano Voula

Ano Voula’nın prestijli bölgesinde yer alan bu etkileyici üç katlı dubleks, toplam 310 m² kullanım alanına sahip olup, 300 m² özel bahçe ve 28 m² yüzme havuzu ile birlikte sunulmaktadır. Minimalist mimari çizgilerle tasarlanmış ve A+ enerji sınıfına sahip olan bu mülk, konforu, şıklığı ve modern fonksiyonelliği bir arada sunar.

Kat Planı:

  • Bodrum Kat (-1): 2 araçlık kapalı otopark (elektrikli araç şarj üniteleriyle), depo ve yardımcı alanlar.
  • Zemin Kat (0): Geniş ve aydınlık salon ve yemek alanı, modern mutfak, misafir banyosu, bahçe ve havuza doğrudan çıkış. Büyük cam açıklıklar ve gizli aydınlatma çağdaş atmosferi güçlendirir.
  • 1. Kat (+1): Üç adet ebeveyn yatak odası (en-suite banyo ile), meşe parke zeminler ve büyük ebatlı seramikler (1.20×2.60 m), zarafet ve konfor sunar.

Özellikler & Donanımlar:

  • Yerden ısıtma sistemi
  • VRV iklimlendirme sistemi
  • Fotovoltaik paneller
  • Tüm cephede 12 cm ısı yalıtımı
  • Çerçevesiz alüminyum doğramalar ve geniş açıklıklar
  • Önceden kurulmuş güvenlik sistemleri

Mesafeler:

  • Denize: ~2 km
  • Glyfada Merkezi: ~5 km
  • Atina Uluslararası Havalimanı: ~20 km
  • Atina Şehir Merkezi: ~18 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Nesne kodu 31680
  • Metrekare 370 m²
  • Rooms 6
Satılık
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Nesne kodu 56255
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 56532
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Nesne kodu 57072
  • Metrekare 317 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 310 000 € 11105 €/m²
  • Nesne kodu 58379
  • Metrekare 208 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 310 000 € 11379 €/m²
  • Nesne kodu 58380
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Nesne kodu 58418
  • Metrekare 256 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Nesne kodu 58419
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Nesne kodu 63861
  • Metrekare 243 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği