Satılan

Satılık - Müstakil ev 200 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
850 000 €
4250 €/m²
Property 314 photo 1
  • Nesne kodu 314
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 200 m²
  • Arazi büyüklüğü 200 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2010
  • Oda sayısı: 4
  • Denize mesafe: 120 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Şömine

Açıklama

Attiki’de satılık 200 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 000 000 € 2247 €/m²
  • Nesne kodu 10777
  • Metrekare 445 m²
  • Rooms 6
Satılık
980 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 13074
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
785 000 € 2962 €/m²
  • Nesne kodu 13520
  • Metrekare 265 m²
  • Rooms 5
Satılık
960 000 € 3542 €/m²
  • Nesne kodu 13556
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 10
Satılık
704 000 € 2707 €/m²
  • Nesne kodu 13601
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 6
Satılık
950 000 € 2317 €/m²
  • Nesne kodu 14724
  • Metrekare 410 m²
  • Rooms 8
Satılık
800 000 € 1724 €/m²
  • Nesne kodu 15474
  • Metrekare 464 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 250 000 € 3472 €/m²
  • Nesne kodu 19101
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği