Satılık - Müstakil ev 315 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı
750 000 € 425 000 €
1349 €/m²
Property 4837 photo 1
Property 4837 photo 2
Property 4837 photo 3
Property 4837 photo 4
Property 4837 photo 5
Property 4837 photo 6
Property 4837 photo 7
Property 4837 photo 8
Property 4837 photo 9
Property 4837 photo 10
Property 4837 photo 11
Property 4837 photo 12
Property 4837 photo 13
  • Nesne kodu 4837
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 315 m²
  • Arazi büyüklüğü 11000 m²
  • Bölge Attiki
  • Location Attika'nın geri kalanı (Attica)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2005
  • Levels: 3
  • Denize mesafe: 250 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 71 km

Açıklama

Attiki’de satılık 315 metrekare 3 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
700 000 € 1750 €/m²
  • Nesne kodu 4223
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 6
Satılık
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • Nesne kodu 4837
  • Metrekare 315 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
700 000 € 2800 €/m²
  • Nesne kodu 7497
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
650 000 € 1969 €/m²
  • Nesne kodu 24120
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 11
Satılık
660 000 € 6947 €/m²
  • Nesne kodu 27967
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 1625 €/m²
  • Nesne kodu 29458
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 10
Satılık
650 000 € 2173 €/m²
  • Nesne kodu 30273
  • Metrekare 299 m²
  • Rooms 10
Satılık
650 000 € 1857 €/m²
  • Nesne kodu 38393
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 7
Satılık
650 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 41560
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 8
Satılık
690 000 € 1864 €/m²
  • Nesne kodu 64529
  • Metrekare 370 m²
  • Rooms 11

Bülten aboneliği