Satılık - Müstakil ev 360 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Attika'nın geri kalanı Rafina
1 000 000 €
2778 €/m²
Property 3999 photo 1
Property 3999 photo 2
Property 3999 photo 3
Property 3999 photo 4
Property 3999 photo 5
Property 3999 photo 6
Property 3999 photo 7
Property 3999 photo 8
Property 3999 photo 9
Property 3999 photo 10
Property 3999 photo 11
Property 3999 photo 12
Property 3999 photo 13
Property 3999 photo 14
Property 3999 photo 15

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 8
  • Diğer olanaklar: кондиционер, кладовое помещение, мебель, встроенные шкафы
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Attiki’de satılık 360 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat 3 yatak odası, salon, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
975 000 € 2437 €/m²
  • Nesne kodu 30734
  • Metrekare 400 m²
  • Rooms 8
Satılık
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 30736
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
1 250 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 39060
  • Metrekare 500 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 100 000 € 2037 €/m²
  • Nesne kodu 44106
  • Metrekare 540 m²
  • Denize uzaklık 2480 m
Satılık
900 000 € 1651 €/m²
  • Nesne kodu 47148
  • Metrekare 545 m²
  • Rooms 8
Satılık
865 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 49883
  • Metrekare 369 m²
  • Rooms 11
Satılık
850 000 € 2266 €/m²
  • Nesne kodu 51008
  • Metrekare 375 m²
  • Rooms 9
Satılık
1 300 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 56683
  • Metrekare 520 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği