690 000 €
1865 €/m²
Property 64529 photo 1
Property 64529 photo 2
Property 64529 photo 3
Property 64529 photo 4
Property 64529 photo 5
Property 64529 photo 6
Property 64529 photo 7
Property 64529 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1995
  • Yenileme yılı: 2022
  • Oda sayısı: 11
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 2300 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Attiki’de satılık 370 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat 4 yatak odası, 2 amerikan mutfak, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, çim, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------

Rafina’da Deniz Manzaralı 370 m² Müstakil Ev

Rafina’nın sakin ve yeşillikler içindeki bir bölgesinde, şehir merkezine sadece 2,5 km uzaklıkta yer alan bu etkileyici 370 m² müstakil ev, 2.000 m² arsa üzerinde konumlanmış olup muhteşem deniz manzarasına sahiptir.

1995 yılında inşa edilmiş ve 2022 yılında tamamen yenilenmiş olan ev, doğayla iç içe modern yaşam sunar. Çift cepheli yapısı, A+ enerji sınıfı ve özel yolu sayesinde maksimum mahremiyet sağlar.

Zemin Kat (2 bağımsız daire – 85 m² & 115 m²)

Her biri:

  • Şömineli salon
  • Açık plan modern mutfak ve yemek alanı
  • 2 yatak odası
  • 1 banyo

Üst Kat (170 m²)

  • Geniş salon, mutfak ve yemek alanı
  • Şömine
  • 4 yatak odası
  • 1 banyo ve 1 WC

Konum

  • Rafina merkezine 2,5 km
  • Denize 3 km
  • Atina Havalimanı’na 17 km

Doğa içinde, deniz manzaralı ve kaliteli yaşam arayanlar için ideal bir seçenek.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
780 000 € 2052 €/m²
  • Nesne kodu 38432
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 6
Satılık
650 000 € 2363 €/m²
  • Nesne kodu 41560
  • Metrekare 275 m²
  • Rooms 8
Satılık
900 000 € 1651 €/m²
  • Nesne kodu 47148
  • Metrekare 545 m²
  • Rooms 8
Satılık
580 000 € 2577 €/m²
  • Nesne kodu 48778
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 9
Satılık
580 000 € 2748 €/m²
  • Nesne kodu 49250
  • Metrekare 211 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
865 000 € 2344 €/m²
  • Nesne kodu 49883
  • Metrekare 369 m²
  • Rooms 11

Bülten aboneliği