520 000 €
100 €/m²
Property 30611 photo 1
Property 30611 photo 2
Property 30611 photo 3
Property 30611 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 170 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 65 km

Açıklama

Satılık Arsa 5200 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
470 000 € 453 €/m²
  • Nesne kodu 2737
  • Metrekare 1037 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
490 000 € 320 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 10871
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
500 000 € 131 €/m²
  • Nesne kodu 11373
  • Metrekare 3800 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
450 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 29202
  • Metrekare 6460 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
520 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 30611
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 170 m
Satılık
500 000 € 320 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33674
  • Metrekare 30600 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 61 €/m²
  • Nesne kodu 39937
  • Metrekare 8107 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
500 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 40307
  • Metrekare 9694 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
500 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 41061
  • Metrekare 10018 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
430 000 € 172 €/m²
  • Nesne kodu 64900
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği