Satılık - Arsa 16600 m² Sithonia’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Sithonia Belediyesi
650 000 €
39 €/m²
Property 2680 photo 1
Property 2680 photo 2
Property 2680 photo 3
Property 2680 photo 4
Property 2680 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 800 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 16600 metrekare Sithonia’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 6640 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
950 000 € 450 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 5977
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
800 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 30978
  • Metrekare 13252 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 33455
  • Metrekare 19895 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
950 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 35370
  • Metrekare 13244 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
600 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 44631
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
680 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 45151
  • Metrekare 4188 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47799
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
640 000 € 798 €/m²
  • Nesne kodu 59684
  • Metrekare 802 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Önerilen Satılık
650 000 € 149 €/m²
  • Nesne kodu 60405
  • Metrekare 4350 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
600 000 € 211 €/m²
  • Nesne kodu 65598
  • Metrekare 2835 m²
  • Denize uzaklık 120 m

Bülten aboneliği