730 000 € 690 000 €
8625 €/m²
Property 24676 photo 1
Property 24676 photo 2
Property 24676 photo 3
Property 24676 photo 4
Property 24676 photo 5
Property 24676 photo 6
Property 24676 photo 7
Property 24676 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1983
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 25 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 80 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, bahçe, asansör, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 700 000 € 5600 €/m²
  • Nesne kodu 64174
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4
Satılık
900 000 € 10843 €/m²
  • Nesne kodu 64234
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
735 000 € 6621 €/m²
  • Nesne kodu 64242
  • Metrekare 111 m²
  • Rooms 4
Satılık
930 000 € 4673 €/m²
  • Nesne kodu 64685
  • Metrekare 199 m²
  • Rooms 5
Satılık
715 000 € 5500 €/m²
  • Nesne kodu 64856
  • Metrekare 130 m²
  • Rooms 4
Satılık
780 000 € 6782 €/m²
  • Nesne kodu 64890
  • Metrekare 115 m²
  • Rooms 4
Satılık
855 000 € 7008 €/m²
  • Nesne kodu 64945
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
910 000 € 7459 €/m²
  • Nesne kodu 64957
  • Metrekare 122 m²
  • Rooms 4
Satılık
840 000 € 6315 €/m²
  • Nesne kodu 65020
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
705 000 € 5507 €/m²
  • Nesne kodu 65052
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği