Satılık - Arsa 30100 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
2 100 000 €
69 €/m²
Property 1847 photo 1
Property 1847 photo 2
Property 1847 photo 3
Property 1847 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный пляж со множеством голубых флагов
  • Denize mesafe: 1500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 8 km
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Satılık Arsa 30100 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 100 000 € 69 €/m²
  • Nesne kodu 1847
  • Metrekare 30100 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
2 625 000 € 1 600 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 2618
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 800 000 € 1 300 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 2764
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
2 600 000 € 247 €/m²
  • Nesne kodu 3222
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 000 000 € 1 800 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 9130
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
2 500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 11436
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 500 000 € 520 €/m²
  • Nesne kodu 14624
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
1 800 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 22551
  • Metrekare 30000 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
2 200 000 € 423 €/m²
  • Nesne kodu 25158
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği