Satılık - Arsa 15000 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra Polikrono
2 625 000 € 1 600 000 €
106 €/m²
Property 2618 photo 1
Property 2618 photo 2
Property 2618 photo 3
Property 2618 photo 4
Property 2618 photo 5
Property 2618 photo 6

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 74 km

Açıklama

Satılık Arsa 15000 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 000 000 € 2307 €/m²
  • Nesne kodu 359
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 625 000 € 1 600 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 2618
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
2 600 000 € 247 €/m²
  • Nesne kodu 3222
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 11436
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 500 000 € 520 €/m²
  • Nesne kodu 14624
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
2 200 000 € 423 €/m²
  • Nesne kodu 25158
  • Metrekare 5200 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 500 000 € 800 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 31419
  • Metrekare 28000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
2 700 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 34573
  • Metrekare 55000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 200 000 € 176 €/m²
  • Nesne kodu 45360
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
2 200 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47405
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 50 m

Bülten aboneliği