Satılık - Müstakil ev 82 m² Girit’te

Yunanistan Girit Lasithi Agios Nikolaos
700 000 €
8537 €/m²
Property 16507 photo 1
Property 16507 photo 2
Property 16507 photo 3
Property 16507 photo 4
Property 16507 photo 5
Property 16507 photo 6
Property 16507 photo 7
Property 16507 photo 8
Property 16507 photo 9
Property 16507 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2010
  • Yenileme yılı: 2010
  • Oda sayısı: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 34 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Girit’te satılık 82 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği