Satılan
330 000 €
3000 €/m²
Property 14551 photo 1
Property 14551 photo 2
Property 14551 photo 3
Property 14551 photo 4
Property 14551 photo 5
Property 14551 photo 6
Property 14551 photo 7
Property 14551 photo 8
Property 14551 photo 9
Property 14551 photo 10
Property 14551 photo 11
Property 14551 photo 12
Property 14551 photo 13
Property 14551 photo 14
Property 14551 photo 15
Property 14551 photo 16
Property 14551 photo 17
Property 14551 photo 18
Property 14551 photo 19
Property 14551 photo 20
Property 14551 photo 21
Property 14551 photo 22
Property 14551 photo 23
Property 14551 photo 24
Property 14551 photo 25
Property 14551 photo 26
Property 14551 photo 27
Property 14551 photo 28
Property 14551 photo 29
Property 14551 photo 30
Property 14551 photo 31
Property 14551 photo 32
Property 14551 photo 33
Property 14551 photo 34
Property 14551 photo 35
Property 14551 photo 36
Property 14551 photo 37
Property 14551 photo 38
Property 14551 photo 39
Property 14551 photo 40
Property 14551 photo 41

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Açıklama

Korfu’da satılık 110 metrekare daire. Daire 3. katta bulunur, 3. kat 3 yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
325 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 8151
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 41997
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 6
Satılık
345 000 € 5847 €/m²
  • Nesne kodu 47444
  • Metrekare 59 m²
  • Rooms 3
Satılık
357 000 € 3570 €/m²
  • Nesne kodu 59820
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 5116 €/m²
  • Nesne kodu 60765
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
420 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 60866
  • Metrekare 84 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4651 €/m²
  • Nesne kodu 60951
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 3
Satılık
400 000 € 4761 €/m²
  • Nesne kodu 61160
  • Metrekare 84 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
270 000 € 245 000 € 4900 €/m²
  • Nesne kodu 65039
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2357 €/m²
  • Nesne kodu 65189
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği