Satılan

Satılık - Müstakil ev 207 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
260 000 €
1256 €/m²
Property 1398 photo 1
Property 1398 photo 2
Property 1398 photo 3
Property 1398 photo 4
Property 1398 photo 5
Property 1398 photo 6
Property 1398 photo 7
Property 1398 photo 8
Property 1398 photo 9
Property 1398 photo 10
Property 1398 photo 11
Property 1398 photo 12
Property 1398 photo 13
Property 1398 photo 14
Property 1398 photo 15
  • Nesne kodu 1398
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 207 m²
  • Arazi büyüklüğü 572 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2005
  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Diğer olanaklar: a/c, барбекю, солнечные батареи горячей воды, камин, подводка под сигнализацию, летняя мебель
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 207 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
310 000 € 1565 €/m²
  • Nesne kodu 62229
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 62618
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
315 000 € 4500 €/m²
  • Nesne kodu 62989
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 63340
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 1487 €/m²
  • Nesne kodu 63724
  • Metrekare 195 m²
  • Rooms 9
Satılık
300 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63897
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6
Satılık
315 000 € 2480 €/m²
  • Nesne kodu 64418
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 5
Satılık
380 000 € 1743 €/m²
  • Nesne kodu 64460
  • Metrekare 218 m²
  • Rooms 6
Satılık
380 000 € 1538 €/m²
  • Nesne kodu 65121
  • Metrekare 247 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65124
  • Metrekare 190 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği