365 000 €
3042 €/m²
Property 65524 photo 1
Property 65524 photo 2
Property 65524 photo 3
Property 65524 photo 4
Property 65524 photo 5
Property 65524 photo 6
Property 65524 photo 7
Property 65524 photo 8
Property 65524 photo 9
Property 65524 photo 10
Property 65524 photo 11
Property 65524 photo 12
Property 65524 photo 13

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2006
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: E
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 145 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • Tatil evi

Açıklama

Peloponez’de satılık 120 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat salon, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 2. kat salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

--------------------------------------------------------------------------------

Müstakil Ev 120 m² | 400 m² Arsa | €365.000

Korinthia bölgesinde, Solygia – Korfos’ta yer almaktadır. Denize sadece 0,3 km, havaalanına 145 km mesafededir. 2006 yapımı, doğu cepheli ve enerji sınıfı E’dir.

Giriş Katı

Şömineli geniş salon, fonksiyonel mutfak ve WC. İç merdiven ile tüm katlara erişim sağlanır.

Üst Kat

Verandalara açılan iki aydınlık yatak odası ve bir banyo.

Çatı Katı

Ek yaşam alanı, ikinci mutfak ve banyo — misafirler veya bağımsız kullanım için idealdir.

Dış Alan

400 m² arsa içerisinde bahçe, avlu, barbekü alanı ve özel otopark bulunmaktadır. Verandalar açık manzara sunar.

Özellikler

  • 2 Yatak Odası
  • 2 Banyo
  • 3 WC
  • 2 Salon
  • 2 Mutfak

Satılık
450 000 € 1046 €/m²
  • Nesne kodu 31984
  • Metrekare 430 m²
  • Rooms 10
Satılık
450 000 € 1285 €/m²
  • Nesne kodu 60857
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
480 000 € 1066 €/m²
  • Nesne kodu 61032
  • Metrekare 450 m²
  • Rooms 10
Satılık
470 000 € 1734 €/m²
  • Nesne kodu 61878
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 7
Satılık
520 000 € 2007 €/m²
  • Nesne kodu 61882
  • Metrekare 259 m²
  • Rooms 7
Satılık
420 000 € 1573 €/m²
  • Nesne kodu 62737
  • Metrekare 267 m²
  • Rooms 5
Satılık
500 000 € 3597 €/m²
  • Nesne kodu 63171
  • Metrekare 139 m²
  • Rooms 4
Satılık
485 000 € 4801 €/m²
  • Nesne kodu 64417
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
365 000 € 3041 €/m²
  • Nesne kodu 65524
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
380 000 € 1759 €/m²
  • Nesne kodu 65749
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği