310 000 €
1566 €/m²
Property 62229 photo 1
Property 62229 photo 2
Property 62229 photo 3
Property 62229 photo 4
Property 62229 photo 5
Property 62229 photo 6
Property 62229 photo 7
Property 62229 photo 8
Property 62229 photo 9
Property 62229 photo 10
Property 62229 photo 11
Property 62229 photo 12
Property 62229 photo 13
Property 62229 photo 14
Property 62229 photo 15
Property 62229 photo 16
Property 62229 photo 17
Property 62229 photo 18
Property 62229 photo 19
Property 62229 photo 20
Property 62229 photo 21
Property 62229 photo 22
Property 62229 photo 23
Property 62229 photo 24
Property 62229 photo 25

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2013
  • Yenileme yılı: 2025
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 3950 m
  • Havaalanına uzaklık: 163 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam
  • Garaj

Açıklama

Peloponez’de satılık 198 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı bir tuvalet mevcuttur. zemin kat salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, bahçe, barbekü, garaj, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 1115 €/m²
  • Nesne kodu 57158
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 7
Satılık
285 000 € 1425 €/m²
  • Nesne kodu 59857
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
310 000 € 1565 €/m²
  • Nesne kodu 62229
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 2660 €/m²
  • Nesne kodu 63340
  • Metrekare 109 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 1487 €/m²
  • Nesne kodu 63724
  • Metrekare 195 m²
  • Rooms 9
Satılık
300 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 63897
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 6
Satılık
280 000 € 1555 €/m²
  • Nesne kodu 65607
  • Metrekare 180 m²
  • Rooms 6
Satılık
310 000 € 1550 €/m²
  • Nesne kodu 65926
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6

Bülten aboneliği