315 000 €
2480 €/m²
Property 64418 photo 1
Property 64418 photo 2
Property 64418 photo 3
Property 64418 photo 4
Property 64418 photo 5
Property 64418 photo 6
Property 64418 photo 7
Property 64418 photo 8
Property 64418 photo 9
Property 64418 photo 10
Property 64418 photo 11
Property 64418 photo 12
Property 64418 photo 13

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: elektrikli
  • Type of flooring: tiles
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1800 m
  • Havaalanına uzaklık: 56 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • İç merdiven
  • Tatil evi

Açıklama

Peloponez’de satılık 127 metrekare 3 katlı müstakil ev. zemin kat 2 yatak odası, salon, bir banyo mevcuttur. Semi-first floor amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, tente, otopark, kiler bulunmaktadır.

Deniz Manzaralı Geleneksel Taş Ev – Neochori Lefktro, Mani

Neochori’nin büyüleyici bölgesinde, Stoupa ve Kalogria’nın muhteşem plajlarına birkaç dakika mesafede yer alan bu geleneksel taş ev, Mani’nin özgün mimarisine sadık kalınarak, doğayla tam uyum içinde inşa edilmiştir. Messinia Körfezi’nin ve zeytin ağaçlarıyla kaplı tepelerin panoramik manzarası, burada otantik, huzurlu ve doğal güzelliklerle dolu bir yaşam sunuyor.

🏡 Evin Özellikleri:

  • Konut Alanı: 127 m²
  • Arsa: 900 m²
  • 3 katlı
  • 3 yatak odası
  • 1 banyo & 1 duş WC

• Dağ ve deniz manzarası
  • Sessiz, huzurlu konum – kalıcı veya tatil evi için ideal

Bu ev, Mani’nin sıcaklığını ve sadeliğini yansıtır; taş, ahşap ve toprak tonlarının doğayla kusursuz bir uyum içinde birleştiği bir yer. Güneşli teraslar, gün batımını izlemek için büyüleyici bir atmosfer sunarken, bahçe ve taş avlular huzur ve mahremiyet hissi verir.

Mani ruhunu taşıyan otantik bir ev, geleneği ve modern konforu bir araya getiriyor – Lefktro’nun özgün atmosferinde ruhu olan bir yaşam alanı arayanlar için mükemmel bir seçenek.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
375 000 € 3409 €/m²
  • Nesne kodu 60146
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 1285 €/m²
  • Nesne kodu 60857
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 8
Satılık
365 000 € 1460 €/m²
  • Nesne kodu 61205
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 5
Satılık
320 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 61384
  • Metrekare 128 m²
  • Rooms 5
Satılık
470 000 € 1734 €/m²
  • Nesne kodu 61878
  • Metrekare 271 m²
  • Rooms 7
Satılık
310 000 € 1565 €/m²
  • Nesne kodu 62229
  • Metrekare 198 m²
  • Rooms 4
Satılık
360 000 € 2250 €/m²
  • Nesne kodu 62618
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
420 000 € 1573 €/m²
  • Nesne kodu 62737
  • Metrekare 267 m²
  • Rooms 5
Satılık
315 000 € 4500 €/m²
  • Nesne kodu 62989
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği