Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 5300 m² Kassandra’da (Chalkidiki)
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Kassandra
Paliouri Dili
250 000 €
47 €/m²
Nesne kodu
13569
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
5300 m²
Bölge
Kassandra (Chalkidiki)
Location
Paliouri Dili (Kassandra) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
280 m
En yakın şehire uzaklık:
8 km
Havaalanına uzaklık:
86 km
Açıklama
Satılık Arsa 5300 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 200 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
330 000 €
300 000 €
210 €/m²
Arsa 1424 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
49023
Metrekare
1424 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
280 000 €
41 €/m²
Arsa 6750 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
9619
Metrekare
6750 m²
Denize uzaklık
730 m
Satılık
336 000 €
11 €/m²
Arsa 29643 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2574
Metrekare
29643 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
290 000 €
42 €/m²
Arsa 6750 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
2494
Metrekare
6750 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
220 000 €
200 000 €
48 €/m²
Arsa 4100 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
28639
Metrekare
4100 m²
Denize uzaklık
800 m
Satılık
220 000 €
89 €/m²
Arsa 2453 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
48895
Metrekare
2453 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
250 000 €
47 €/m²
Arsa 5300 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
13569
Metrekare
5300 m²
Denize uzaklık
280 m
Satılık
300 000 €
249 €/m²
Arsa 1204 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
45032
Metrekare
1204 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
350 000 €
275 €/m²
Arsa 1270 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
5060
Metrekare
1270 m²
Denize uzaklık
200 m
Satılık
260 000 €
52 €/m²
Arsa 4970 m² Kassandra (Chalkidiki)
Kassandra (Chalkidiki)
Nesne kodu
43896
Metrekare
4970 m²
Denize uzaklık
4500 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar