Satılık - Arsa 4970 m² Kassandra’da (Chalkidiki)

Yunanistan Makedonya Halkidiki Kassandra
260 000 €
52 €/m²
Property 43896 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 99 km

Açıklama

Satılık Arsa 4970 metrekare Kassandra’da (Chalkidiki). Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 59240
  • Metrekare 5750 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği