Kiralık - Yatırım, iş 20 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Koropi Belediyesi
İstek üzeri
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 1
  • WCs: 1
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Attiki’de kiralık iş amaçlı 20 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
370 000 € 1370 €/m²
  • Nesne kodu 7502
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Yatırım Satılık
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Nesne kodu 10964
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Yatırım Satılık
1 020 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 14182
  • Metrekare 1298 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Nesne kodu 16580
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Nesne kodu 22350
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Nesne kodu 27966
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
100 000 € 1923 €/m²
  • Nesne kodu 30373
  • Metrekare 52 m²
  • Denize uzaklık 600 m

Bülten aboneliği