Kiralık - Yatırım, iş 330 m² Attiki’de

Yunanistan Attica Atina - Doğu Koropi Belediyesi
İstek üzeri
Property 13025 photo 1
Property 13025 photo 2
Property 13025 photo 3
Property 13025 photo 4
Property 13025 photo 5
Property 13025 photo 6
Property 13025 photo 7
Property 13025 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Levels: 3
  • Denize mesafe: 11000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

Attiki’de kiralık iş amaçlı 330 metrekare. Ticari alan 3 kattan oluşmaktadır. Yatırım, iş ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, tente, otopark, bahçe, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Yatırım Satılık
370 000 € 1370 €/m²
  • Nesne kodu 7502
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Yatırım Satılık
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Nesne kodu 10964
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Yatırım Satılık
1 020 000 € 785 €/m²
  • Nesne kodu 14182
  • Metrekare 1298 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
5 000 000 € 5882 €/m²
  • Nesne kodu 16580
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
1 890 000 € 1890 €/m²
  • Nesne kodu 22350
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 15 m
Satılık
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Nesne kodu 27966
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği