Satılan

Satılık - Müstakil ev 105 m² Thasoz’ta

Yunanistan Makedonya Kavala Valiliği Taşoz Adası
210 000 €
2000 €/m²
Property 1252 photo 1
Property 1252 photo 2
Property 1252 photo 3
Property 1252 photo 4
Property 1252 photo 5
Property 1252 photo 6
Property 1252 photo 7
Property 1252 photo 8
Property 1252 photo 9
Property 1252 photo 10

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Denize mesafe: 700 m
  • Havaalanına uzaklık: 60 km

Hizmetler

  • Havuz

Açıklama

Thasoz’ta satılık 105 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
220 000 € 1294 €/m²
  • Nesne kodu 1080
  • Metrekare 170 m²
  • Rooms 6
Satılık
255 000 € 2125 €/m²
  • Nesne kodu 4341
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
250 000 € 602 €/m²
  • Nesne kodu 34260
  • Metrekare 415 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
235 000 € 2701 €/m²
  • Nesne kodu 60641
  • Metrekare 87 m²
  • Rooms 3
Satılık
290 000 € 1450 €/m²
  • Nesne kodu 62849
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
195 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 62851
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 62861
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği