Satılan

Satılık - Müstakil ev 74 m² Peloponez’de

Yunanistan Mora Yarımadası Argolis
140 000 €
1892 €/m²
Property 1190 photo 1
Property 1190 photo 2
Property 1190 photo 3
Property 1190 photo 4
Property 1190 photo 5
Property 1190 photo 6
Property 1190 photo 7
Property 1190 photo 8
  • Nesne kodu 1190
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 74 m²
  • Arazi büyüklüğü 600 m²
  • Bölge Peloponez
  • Location Argolis (Mora Yarımadası)
  • Oda sayısı 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песок и мелкая галька
  • Oda sayısı: 2: 2 спальни, салон - кухня, ванная, туалет, балконы
  • Denize mesafe: 400 m

Hizmetler

  • Deniz manzaralı

Açıklama

Peloponez’de satılık 74 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61675
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61676
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61677
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2878 €/m²
  • Nesne kodu 61936
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
135 000 € 741 €/m²
  • Nesne kodu 63477
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 7
Satılık
205 000 € 1553 €/m²
  • Nesne kodu 63836
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 1647 €/m²
  • Nesne kodu 64000
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 1281 €/m²
  • Nesne kodu 65169
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
195 000 € 1772 €/m²
  • Nesne kodu 65443
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 65563
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği