160 000 €
667 €/m²
Property 47120 photo 1
Property 47120 photo 2
Property 47120 photo 3
Property 47120 photo 4
Property 47120 photo 5
Property 47120 photo 6
Property 47120 photo 7
Property 47120 photo 8
Property 47120 photo 9
Property 47120 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1950
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 25000 m
  • Havaalanına uzaklık: 97 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine

Açıklama

Peloponez’de satılık 240 metrekare 0 katlı müstakil ev. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, otopark, ısıtma, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61675
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61676
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61677
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2878 €/m²
  • Nesne kodu 61936
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
210 000 € 1354 €/m²
  • Nesne kodu 62829
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
205 000 € 1553 €/m²
  • Nesne kodu 63836
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
205 000 € 1281 €/m²
  • Nesne kodu 65169
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
195 000 € 1772 €/m²
  • Nesne kodu 65443
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 65563
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
190 000 € 1266 €/m²
  • Nesne kodu 65610
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği