175 000 €
2059 €/m²
Property 61677 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2011
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: mazot
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 300 m
  • Havaalanına uzaklık: 192 km

Hizmetler

  • Parking
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Peloponez’de satılık 85 metrekare 2 katlı müstakil ev. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, otopark, bahçe, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61675
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61676
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61677
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2878 €/m²
  • Nesne kodu 61936
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
220 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 62138
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 6
Satılık
225 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 62825
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 8
Satılık
210 000 € 1354 €/m²
  • Nesne kodu 62829
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 5
Satılık
205 000 € 1553 €/m²
  • Nesne kodu 63836
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
220 000 € 1466 €/m²
  • Nesne kodu 64920
  • Metrekare 150 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği