140 000 €
1647 €/m²
Property 64000 photo 1
Property 64000 photo 2
Property 64000 photo 3
Property 64000 photo 4
Property 64000 photo 5
Property 64000 photo 6
Property 64000 photo 7
Property 64000 photo 8
Property 64000 photo 9
Property 64000 photo 10
Property 64000 photo 11
Property 64000 photo 12
Property 64000 photo 13
Property 64000 photo 14
Property 64000 photo 15
Property 64000 photo 16
Property 64000 photo 17
Property 64000 photo 18
Property 64000 photo 19
Property 64000 photo 20

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1960
  • Yenileme yılı: 2024
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 450 m
  • Havaalanına uzaklık: 149 km

Hizmetler

  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Peloponez’de satılık 85 metrekare 1 katlı müstakil ev. Ev 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca klima, bahçe, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------

Satılık: Xylokastro şehir merkezinde bulunan, 100 m² arsa üzerinde 85 m² müstakil ev. Evin konumu denize sadece 450 metre, marketlere ve okullara ise yalnızca 100 metre mesafede olup günlük yaşam için büyük kolaylık sunmaktadır.

Ev 1960 yılında inşa edilmiş, 2024 yılında ise tamamen yenilenmiştir. Geleneksel mimarinin cazibesini modern tasarımla birleştirmektedir.

Plan:

  • Zemin Kat (85 m²)
    • Ferah oturma odası
    • Modern dolaplı tam donanımlı mutfak
    • 2 yatak odası (geniş depolama alanı)
    • 1 modern banyo

Özellikler ve İmkanlar:

  • Sineklikli alüminyum doğramalar
  • Klima (A/C)
  • Depo
  • Enerji sınıfı D

Merkezi konumu, denize yakınlığı ve günlük ihtiyaçlara kolay erişimi sayesinde, hem sürekli ikamet hem de yazlık için ideal bir seçimdir.

Fiyat: 140.000 €

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 666 €/m²
  • Nesne kodu 47120
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61675
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61676
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
175 000 € 2058 €/m²
  • Nesne kodu 61677
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2878 €/m²
  • Nesne kodu 61936
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 1553 €/m²
  • Nesne kodu 63836
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 5
Satılık
140 000 € 1647 €/m²
  • Nesne kodu 64000
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
205 000 € 1281 €/m²
  • Nesne kodu 65169
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 6
Satılık
195 000 € 1772 €/m²
  • Nesne kodu 65443
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 1428 €/m²
  • Nesne kodu 65563
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği