3 100 000 €
8857 €/m²
Property 11715 photo 1
Property 11715 photo 2
Property 11715 photo 3
Property 11715 photo 4
Property 11715 photo 5
Property 11715 photo 6
Property 11715 photo 7
Property 11715 photo 8
Property 11715 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 1964
  • Oda sayısı: 12
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 9
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık 350 metrekare mezonet. Mezonet 3 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı 2 yatak odası, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. zemin kat 3 yatak odası, salon, bir mutfak, 2 banyo, bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 2 amerikan mutfak, 2 banyo mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 800 000 € 7567 €/m²
  • Nesne kodu 31680
  • Metrekare 370 m²
  • Rooms 6
Satılık
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Nesne kodu 56255
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 56532
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 7886 €/m²
  • Nesne kodu 57072
  • Metrekare 317 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Nesne kodu 58418
  • Metrekare 256 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 590 000 € 11990 €/m²
  • Nesne kodu 58419
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 550 000 € 10493 €/m²
  • Nesne kodu 63861
  • Metrekare 243 m²
  • Rooms 6
Satılık
2 600 000 € 13903 €/m²
  • Nesne kodu 64109
  • Metrekare 187 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Nesne kodu 64219
  • Metrekare 325 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Nesne kodu 64588
  • Metrekare 246 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği