3 600 000 €
14694 €/m²
Property 65086 photo 1
Property 65086 photo 2
Property 65086 photo 3
Property 65086 photo 4
Property 65086 photo 5
Property 65086 photo 6

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 5
  • Yapım Yılı: 2025
  • Oda sayısı: 5
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Energy Class: A+
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 720 m
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Açıklama

Atina’da satılık 245 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. 5. kat 3 yatak odası, 3 duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, klima, yüzme havuzu, asansör, garaj, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
3 100 000 € 8857 €/m²
  • Nesne kodu 11715
  • Metrekare 350 m²
  • Rooms 12
Satılık
3 000 000 € 12500 €/m²
  • Nesne kodu 21307
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
3 200 000 € 16000 €/m²
  • Nesne kodu 29231
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 045 000 € 10684 €/m²
  • Nesne kodu 56255
  • Metrekare 285 m²
  • Rooms 7
Satılık
3 000 000 € 9375 €/m²
  • Nesne kodu 56532
  • Metrekare 320 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 950 000 € 11523 €/m²
  • Nesne kodu 58418
  • Metrekare 256 m²
  • Rooms 5
Satılık
3 450 000 € 10615 €/m²
  • Nesne kodu 64219
  • Metrekare 325 m²
  • Rooms 4
Satılık
3 442 000 € 13991 €/m²
  • Nesne kodu 64588
  • Metrekare 246 m²
  • Rooms 5
Satılık
3 600 000 € 14693 €/m²
  • Nesne kodu 65086
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 900 000 € 7631 €/m²
  • Nesne kodu 65867
  • Metrekare 380 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği