Satılan

Satılık - Daire 62 m² Girit’te

Yunanistan Girit Kandiye
160 000 €
2581 €/m²
Property 1121 photo 1
Property 1121 photo 2
Property 1121 photo 3
Property 1121 photo 4
Property 1121 photo 5

Ayrıntılar

  • Kat: 1. kat
  • Plaj: песчаный
  • Oda sayısı: 2: 2 спальные комнаты, гостиная, столовая с кухней, ванная
  • Diğer olanaklar: индивидуальное отопление, солнечные панели для нагрева воды, паркинг, кладовая
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m
  • Havaalanına uzaklık: 78 km

Hizmetler

  • Parking
  • Deniz manzaralı
  • Asansör

Açıklama

Girit’te satılık 62 metrekare daire. Daire zemin katta bulunur, zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, otopark, asansör, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
200 000 € 192 000 € 2133 €/m²
  • Nesne kodu 46845
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
195 000 € 4756 €/m²
  • Nesne kodu 61689
  • Metrekare 41 m²
  • Rooms 2
Satılık
177 000 € 176 035 € 4632 €/m²
  • Nesne kodu 61859
  • Metrekare 38 m²
  • Rooms 2
Satılık
166 000 € 5030 €/m²
  • Nesne kodu 61898
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
225 000 € 4017 €/m²
  • Nesne kodu 62165
  • Metrekare 56 m²
  • Rooms 3
Satılık
200 000 € 2666 €/m²
  • Nesne kodu 62170
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 2
Satılık
150 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 62902
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Önerilen Satılık
182 000 € 5515 €/m²
  • Nesne kodu 63908
  • Metrekare 33 m²
  • Rooms 2
Satılık
195 000 € 2407 €/m²
  • Nesne kodu 64874
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Seçkin Satılık
183 000 € 4575 €/m²
  • Nesne kodu 64894
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2

Bülten aboneliği