Satılan
250 000 €
4808 €/m²
Property 11163 photo 1
Property 11163 photo 2
Property 11163 photo 3
Property 11163 photo 4
Property 11163 photo 5
Property 11163 photo 6
Property 11163 photo 7
Property 11163 photo 8
Property 11163 photo 9

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Atina’da satılık 52 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat bir yatak odası, salon, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
240 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 56501
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 3
Satılık
215 000 € 2905 €/m²
  • Nesne kodu 56511
  • Metrekare 74 m²
  • Rooms 4
Satılık
290 000 € 270 000 € 6750 €/m²
  • Nesne kodu 56522
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
368 000 € 4842 €/m²
  • Nesne kodu 56586
  • Metrekare 76 m²
  • Rooms 3
Satılık
368 000 € 4906 €/m²
  • Nesne kodu 56589
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
240 000 € 3116 €/m²
  • Nesne kodu 56605
  • Metrekare 77 m²
  • Rooms 3
Satılık
230 000 € 220 000 € 2682 €/m²
  • Nesne kodu 56643
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 3
Satılık
368 000 € 4906 €/m²
  • Nesne kodu 56724
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
270 000 € 255 000 € 3072 €/m²
  • Nesne kodu 56762
  • Metrekare 83 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 285 000 € 2850 €/m²
  • Nesne kodu 56770
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği