205 000 €
2384 €/m²
Property 63980 photo 1
Property 63980 photo 2
Property 63980 photo 3
Property 63980 photo 4
Property 63980 photo 5
Property 63980 photo 6
Property 63980 photo 7
Property 63980 photo 8
Property 63980 photo 9

Ayrıntılar

  • Kat: 3. kat
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2021
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Type of flooring: marble/wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 10000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Hizmetler

  • Asansör
  • Şömine
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 86 metrekare daire. Daire 2. katta bulunur, 2. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca güneş enerjisi, şömine, klima, tente, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

🏡 Satılık Daire – Galatsi

Aydınlık ve ferah 2. kat daire, 86,6 m², tamamen yenilenmiş, Galatsi’de yeni metro istasyonunun hemen yanında. Hem aileler hem de yatırımcılar için ideal bir seçenek.

📐 Özellikler

  • Alan: 86,6 m²
  • Kat: 2. kat (asansörlü)
  • Yatak odası: 2 (+1 olasılığı)
  • Yenilenmiş banyo & mutfak
  • Yapım yılı: 1980 – Yenilenmiş
  • Enerji sınıfı: B+ (50%-75%)
  • Isıtma: Merkezi – Mazot

🛋️ İç Mekân

  • Parke zemin & gömme dolaplar
  • Alüminyum doğrama, çift cam
  • 2 klima
  • Güneş enerjili su ısıtıcısı ☀️
  • Tente
  • Depo 6 m²

🌇 Konum & Ulaşım

  • Yeni Galatsi Metro İstasyonu’na çok yakın 🚇
  • Toplu taşıma, mağazalar, okullar hemen yanında
  • Sessiz konut bölgesi
  • Atina merkezine kolay ulaşım

✨ Hem yaşamak hem yatırım yapmak için uygun, değerli bir fırsat.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
235 000 € 215 000 € 4300 €/m²
  • Nesne kodu 57707
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
208 000 € 2418 €/m²
  • Nesne kodu 57841
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 2
Satılık
215 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 57843
  • Metrekare 86 m²
  • Rooms 2
Satılık
230 000 € 162 000 € 2571 €/m²
  • Nesne kodu 58280
  • Metrekare 63 m²
  • Rooms 2
Satılık
245 000 € 2041 €/m²
  • Nesne kodu 59204
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
200 000 € 3076 €/m²
  • Nesne kodu 59390
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
200 000 € 3508 €/m²
  • Nesne kodu 59435
  • Metrekare 57 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2716 €/m²
  • Nesne kodu 60192
  • Metrekare 81 m²
  • Rooms 3
Satılık
225 000 € 175 000 € 4069 €/m²
  • Nesne kodu 60384
  • Metrekare 43 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 60552
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği