Satılık - Arsa 1948 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
20 000 € 15 000 €
7 €/m²
Property 10487 photo 1
Property 10487 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 1948 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 100 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
24 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 32074
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
17 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 52837
  • Metrekare 253 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
25 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 60581
  • Metrekare 1011 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
25 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 26335
  • Metrekare 228 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
17 500 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 51583
  • Metrekare 924 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
28 000 € 93 €/m²
  • Nesne kodu 61564
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
22 750 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 57431
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
27 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61565
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
20 000 € 1 €/m²
  • Nesne kodu 36774
  • Metrekare 12500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
27 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 45509
  • Metrekare 1386 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği