Satılık - Arsa 924 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
17 500 €
18 €/m²
Property 51583 photo 1
Property 51583 photo 2
Property 51583 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m

Açıklama

Satılık Arsa 924 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
21 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 19877
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
22 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 59102
  • Metrekare 652 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
19 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 60605
  • Metrekare 1057 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
22 750 € 91 €/m²
  • Nesne kodu 57431
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
24 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 32074
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
25 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 26335
  • Metrekare 228 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
15 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 3496
  • Metrekare 525 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
16 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 59100
  • Metrekare 415 m²
  • Denize uzaklık 370 m
Satılık
25 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 60581
  • Metrekare 1011 m²
  • Denize uzaklık 5500 m

Bülten aboneliği